FİRMAMIZ HAKKINDA

B-HET (Bora Hibrit Enerji Teknolojileri) Mühendislik, 2010 yılında yenilenebilir enerji teknolojileri ve medikal sektöründe kaliteli bir hizmet anlaşı ile faliyet göstermek üzere kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana endüstriyel AR-GE projeleri, ürün geliştirme, tasarım, projelendirme, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini yürütmektedir.

Bunun yanısıra yenilenebilir enerjiler alanında özellikle güneş enerjisi konusunda birçok sistem kurulumu  gerçekleştirmiştir. B-HET Mühendislik, bu konuda dünya çapında kendini kanıtlamış markalar ile çalışmasının yanısıra kendisinin bizzat üretimini yaptığı ürünlerinde hem Türkiye hem de tüm dünya pazarında satış ve pazarlamasını yapmaktadır.  

MİSYONUMUZ

Firmamız sektöründe lider firmalardan biri olmayı hedeflemesinin yanısıra, tüm dünya ülkelerine ihracata yönelik her türlü yenilenebilir enerji teknolojilerinin geliştirilmesi, üretimi ve yüksek kaliteyi hedef edinmiştir.

Özellikle güneş enerjisi konusunda yüksek bir potansiyele sahip Türkiye’mizde ve tabiki yurtdışında bu teknolojileri geniş kitlelere yaymak, ve toplumlarda bu konularda farkındalılık yaratmak sorumluluk ve çabası içindedir ve olmaya devam edecektir.   Uygulama Örnekleri

Bayilik Başvurusu

Bayilik koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Platformlar ile Bizi Takip Edin !