Şebeke bağlantılı rüzgar türbini-1.55kW / 5 Yıl Garantili 

Rotor Çapı 320 cm
Aylık Ortalama kWh 6.0 m/sn de 290 kWh elektrik üretimi
Kanat Sayısı 5 Karbonfiber kompozit
Üretime Başlama 2.4 m/sn
Rüzgara Dayanım Gücü 50 m/sn
Voltaj Şebeke Voltajı 220 VAC
Güç 10,0 m/snde 1,55 kW
Kontrol Kartı Var
Koruma Sistemi Şebeke elektriği kesildiğinde enerji rezistansa verilir.
Gövde Alüminyum döküm gövdeli, sadece iki hareket eden parça, tam bakımsız
Ağırlık 67 kg
Garanti 5 yıl

Bu Türbin akü kullanmadan konutlar ve küçük işyerleri için enerji anlayışını değiştirecek bir yeni nesil Konutsal Güç Uygulamaları devrimidir.

Türbin şebeke ile senkronize çalışarak depolama gereksinimi olmadan size elektrik enerjisi, faturalarınızda da büyük düşüşler sağlayacaktır.

Türbin, şebekeden gelen sinyali görür görmez yeterli rüzgâr şiddeti bulunuyorsa güç üretmeye başlayacaktır. Rüzgâr şiddetinin düşük olduğu zamanlarda veya tüketimin üretimden fazla olduğu zamanlarda ise türbin şebeke ile ortaklaşa enerji üretecek ve tüketimin bir bölümü türbinden karşılanırken bir bölümüde şebekeden çekilecektir.

Rüzgar Türbini seçimi ve uygulamaları uzmanlık ister, bize göre her Türbin, Rüzgar Türbini değildir. Düşük Rüzgar hızlarında üreten ve sonuç olarak fırtınalara karşı gelip bozulmadan ve kanatları kırılmadan üretmeye devam eden Türbin gerçek Rüzgar Türbinidir. Dediğimiz şartlara dayanamayan türbinlere ‘OYUNCAK’ türbin denilebilir.

Bu Rüzgar Türbini 3 yıllık AR-GE sonuçlarına dayanılarak üretilmiştir ve 5 YIL garantilidir.

Türkiye’nin ortalama rüzgar hızını göz önüne aldığımızda en uygun bulunan Rüzgar Türbinini sizlere sunmaktayız.Uygulama Örnekleri

Bayilik Başvurusu

Bayilik koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Platformlar ile Bizi Takip Edin !